Підприємець на II групі єдиного податку не може надавати послуги самозайнятій особі

Дата: 21.04.2016 11:42

У такому разі він порушує умови, встановлені Податковим кодексом для II групи платників єдиного податку. Лист ДФС від 04.02.2016 №71/В/26-15-12-02-14 нагадує, що пунктом 291.4 ПКУ визначено, що однією з умов перебування фізичних осіб - підприємців на II групі платників єдиного податку є здійснення господарської діяльності з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню.

Отже, якщо підприємець - платник єдиного податку II групи надає послуги самозайнятій особі, яка здійснює незалежну професійну діяльність, то такий підприємець порушує умови, встановлені ПКУ для II групи платників єдиного податку.