Підсумки апаратої наради в райдержадміністрації

Дата: 29.10.2014 14:16

28 жовтня 2014 року відбулась апаратна нарада за участю голови райдержадміністрації Г.Роспутної, голови районної ради О.Авраменка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.

Учасники наради розглянули наступні питання порядку денного: 1) про підбиття підсумків організації та сприяння виборчому процесу у Тульчинському районі під час проведення позачергових виборів народних депутатів України посадовими особами райдержадміністрації, працівниками організацій та установ району (доповідала начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Т.Найда); 2) про роботу закладів соціальної сфери в напрямі теплоенергозбереження в умовах економії ресурсів та доведених лімітних показників (доповідали перший заступник голови райдержадміністрації В.Побережник, начальник відділу освіти райдержадміністрації М.Митрицан, головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги В.Нечипорук; 3) про готовність організацій, установ, служб району до роботи в несприятливих умовах та у разі виникнення НС (доповідали начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації В.Руденко, начальник шляхово-експлуатаційної дільниці В.Жмуд, головний спеціаліст сектору цивільного захисту райдержадміністрації О.Шпатарюк); 4) про актуальні питання завершення збирання врожаю в 2014 році, проблеми та перспективи (доповідав начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації О.Паламар); 5) про підсумки проведення оздоровлення дітей та підлітків у 2014 році (доповідав начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації М.Богач).

Підвела підсумки наради голова райдержадміністрації Г.Роспутна, наголосивши, що бюджетні, соціальні, житлово-комунальні питання для нас в даний період – головні, та подякувала всім посадовим особам району за матеріально-технічне і організаційне сприяння позачерговим виборам народних депутатів України.