Пілотний проект щодо подання документів для проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, місцезнаходженням/місцем проживання яких є Вінницька та Київська області, н

Дата: 25.09.2014 12:10

Відповідно до пункту 10 Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 липня 2014 року за №228 та з метою створення сприятливих умов для отримання фізичними та юридичними особами адміністративних послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців з 15.08.2014 року запроваджується пілотний проект щодо подання документів для проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, місцезнаходженням/місцем проживання яких є Вінницька та Київська області, незалежно від їх місцезнаходження/ місця проживання у межах цих областей.
Більш детальну інформацію щодо даного пілотного проекту ви можете звернутися до державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців за адресою: м. Тульчин, вул. Леніна, 1, кабінет №420, та за
телефоном (04335) 2-16-53.