Питання апаратої наради в райдержадміністрації

Дата: 11.11.2014 10:02

10 листопада 2014 року відбулась апаратна нарада за участю голови райдержадміністрації Г.Роспутної, Тульчинського міського голови В.Весняного, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.
Учасники наради розглянули наступні питання порядку денного: 1) про хід реалізації в районі проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» (доповідала заступник начальника управління економіки райдержадміністрації О.Могилівська); 2) про завершення комплексу осінньо-польових робіт (доповідав начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації О.Паламар); 3) про покращення стану автомобільних доріг загального та комунального користування, підготовка шляхових організацій до осінньо-зимового періоду. Стан використання субвенцій з державного бюджету на ремонт та утримання доріг (доповідали начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації В.Руденко, начальник шляхово-експлуатаційної дільниці В.Жмуд); 4) про суспільно-політичну ситуацію в районі (повідомляла голова районної державної адміністрації Г.Роспутна).
Додаткову інформацію з різних питань надали перший заступник голови райдержадміністрації В.Побережник, начальник організаційного відділу районної ради В.Вільчинський, начальник районного управління юстиції М.Лазарук.
Підвела підсумки наради голова райдержадміністрації Г.Роспутна, повідомивши про подяку району від представника Шаргородської ОВК Ю.Шаповала за організацію проведення позачергових виборів народних депутатів України, охарактеризувала ситуацію в країні як нестабільну з прогнозним триванням у кілька років, нагадала про підтримку наших учасників АТО, звернула увагу присутніх на санітарний і екологічний стан населених пунктів району тощо.