Платник податку на прибуток переходить на єдиний податок з ІІ кварталу поточного року. Подаємо звітність

Дата: 06.04.2016 15:01

Для суб’єктів господарювання, які перейшли на сплату єдиного податку зі сплати інших податків і зборів, перший податковий (звітний) період починається з першого числа місяця, що настає за наступним податковим (звітним) кварталом, у якому особу зареєстровано платником єдиного податку, і закінчується останнім календарним днем останнього місяця такого періоду.
З урахуванням зазначеного, платник податку на прибуток юридичні особи, у разі переходу на спрощену систему оподаткування з ІІ кварталу поточного року, подає декларацію з податку на прибуток за звітний період, що передує кварталу, з якого він переходить на спрощену систему оподаткування, протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) періоду.
Таке правило діє для всіх суб»єктів господарювання,які мають намір перейти з однієї ситеми оподаткування на іншу - подання податкової звітності за період перебування на попередній системі оподаткування.