Платниками податків Тульчинського району забезпечено виконання плану з мобілізації надходжень до загального фонду місцевого бюджету на 107,46 відсотків

Дата: 11.12.2013 13:02

За 11 місяців поточного року ці надходження склали близько 46,5 млн. грн., що на 4,3 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року. Найбільшу частину у цих поступленнях займає податок з доходів фізичних осіб , завдання із збору цього платежу до місцевого бюджету виконано на 105,32%, при прогнозних завданнях 36,2 млн. грн., фактичні надходження склали 38,1 млн. грн., а у порівнянні з аналогічним періодом минулого року до місцевої скарбниці надійшло податку з доходів фізичних осіб на 3,6 млн. грн. більше . Крім того , вагомий розмір у надходженнях до місцевих бюджетів усіх рівнів займають єдиний податок та плата за землю, планові завдання з початку року по поступленню цих платежів також виконано.

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ