Платники Тульчинщини активно користуються послугами ЦОПу

Дата: 17.08.2015 12:07

Протягом січня-липня 2015 року в Центрі обслуговування платників Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ надано майже 3тисячі адміністративних послуг. Зокрема, у липні – понад 620 послуг.
Серед них найбільш запитуваною залишається послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. За вказаний період було надано 1738 таких карток, з яких 407 – у липні.
Також користується попитом у суб`єктів господарювання послуга з реєстрації книг обліку розрахункових операцій. З початку поточного року надано 136 таких послуг.
Не менш затребувана платниками така послуга, як видача довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію). Так, за сім місяців 2015 року Центром обслуговування платників було надано майже 230 зазначених довідок.