Податківці Тульчинського відділення завітали на свято до дітей з інвалідністю

Дата: 03.06.2016 15:22

В усьому світі 1 червня відзначають Міжнародний день захисту дітей.
Цей день не лише веселе свято для дітей, але й нагадування суспільству про те, що є певна категорія дітей, які потребують людського тепла й підтримки.
І сьогодні справжнє свято відбулося у дітей з громадської організації "Промінь надії", а також для тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. До них завітали їх добрі друзі - податківці Тульчинського відділення, для яких дарувати радість і позитивні емоції дітям стало традицією. На свято вони привезли маленьких артистів колективу бального танцю "Сузір"я", учасниками якого є діти працівників податкової служби.
Малюнок на асфальті, розважальні конкурси, музика ,танці, подарунки, солодощі, а також радість від спілкування відчули господарі свята.
Зігріймо теплом свого серця, увагою і ласкою діток з інвалідністю , які щоденно готові долати всі труднощі і перешкоди.
p.s. Засновником , головою громадської організації "Промінь надії» та організатором заходу є бувший працівник ДПІ Воротнюк Наталія Миколаївна, зі стажем 23 роки податкової служби - звільнилась в зв”язку з доглядом своєї доньки- інваліда.