Податкові агенти звітують за формою №1ДФ

Дата: 27.04.2016 12:12

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ, нагадує суб’єктам господарювання, що Податковий розрахунок за формою №1ДФ, подається окремо за кожний квартал (податковий період) протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу.

Якщо останній день строку подання податкового розрахунку припадає на вихідний або святковий день, останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем. Таким чином, останній день подання податкового розрахунку за І – квартал 2016 року - 10 травня.

Звертаємо Вашу увагу, що Податковий розрахунок подається незалежно від того, виплачує чи не виплачує доходи платникам податку податковий агент протягом звітного періоду.