"Подільська літургія" до 1025-річчя хрещення Київської Русі

Дата: 25.06.2013 09:43

21 червня 2013 року з благословення Митрополита Вінницького і Бершадського Сімеона, Архієпископа Тульчинського і Брацлавського Іонафана, Архієпископа Могилів-Подільського і Шаргородського Агапіта, з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі та 1000-ліття Лядівського скельного чоловічого монастиря в м. Тульчині (палац Потоцьких) відбувся концерт-молитва «Подільська літургія» у виконанні академічного камерного хору «Вінниця» (керівник і диригент - народний артист України, професор В.Газінський), камерного оркестру «Арката» (керівник і диригент - заслужений діяч мистецтв України Г.Курков). Автор музики – Владика Іонафан, який був присутній на концерті разом з групою священників єпархії, представниками райдержадміністрації, районної ради, інтелігенції, мирян та ін.