Подільська весна – 2016

Дата: 19.04.2016 07:56

16 квітня 2016 р. у Вінницькому училищі культури і мистецтв ім. М.Д.Леонтовича відбувся Всеукраїнський конкурс «Подільська весна – 2016» в номінаціях ансамблі гітаристів, ансамблі домристів, ансамблі скрипалів.
І місце на конкурсі отримав ансамбль гітаристів у складі: Ісмаїлова Анастасія, Семенюк В’ячеслав, Крохмалюк Ольга, Бевз Дмитро, Шимков Юрій, Михайловський Сергій, Мерзенюк Дмитро, Дудник Микола – керівник Гаврилишина Т. В.
ІІ місце - ансамбль домристів у складі: Майстер Ольга, Звольський Микола, Левченко Руслан, Забуранний Іван, Балан Олександр, Мельник Сергій, Живилко Дмитро – керівник Гаврилишина Т.В., концертмейстер Севастьянова Н. М.
Подяку отримав ансамбль скрипалів у складі: Крейчі Владислав, Буханенко Анна, Кордонець Юлія, Яськова Євгенія, Кордонець Ілля, Носулько Діана - керівник Левченко С. Ф., концертмейстер Войтко О. М.