«Подільська весна-2016»

Дата: 01.03.2016 16:06
Кількість переглядів: 14

Відповідно до наказу управління культури і мистецтв Вінницької обласної державної адміністрації, за підтримки Вінницького училища культури і мистецтв ім. МД.Леонтовича у лютому – березні 2016 року проходить обласний конкурс учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Подільська весна – 2016».
27.02.2016 року на базі Тульчинської дитячої музичної школи відбувся II відбірковий тур обласного конкурсу «Подільська весна - 2016», у якому прийняли участь учні класу фортепіано, духових інструментів та вокальні ансамблі з 14 музичних шкіл вісьмох районів області.
Тульчинську дитячу музичну школу на конкурсі представляли два вокальні ансамблі та три учня класу фортепіано, а переможцями відбіркового туру та учасниками III заключного туру конкурсу стали:
вокальний ансамбль «Доремікс» - керівник Богачук Людмила Вікторівна, концертмейстер Дудник Наталя Василівна;
учениця 5 класу фортепіано Губаль Анастасія, та учениця 7 класу фортепіано Якобець Яна – викладач Кіріченко Антоніна Олександрівна.