Подяка від голови обласної ради

Дата: 30.10.2014 12:27

27 жовтня 2014 року на адресу Тульчинської райдержадміністрації надійшов лист від голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка наступного змісту:
Голові Тульчинської
Роспутній Г.Г.
Шановна Галино Григорівно!
Вислювлюю Вам та усьому колективу щиру подяку за доброчинність, милосердя та відповідальну громадянську позицію, які Ви проявили під час участі в Обласному благодійному марафоні «Врятуємо кожного бійця – захисника України».
Завдячуючи підтримці, яку Ви надали українським військовослужбовцям, буде придбано медичне обладнання, що дасть можливість врятувати життя поранених в зоні антитерористичної операції воїнів, які проходять лікування та реабілітацію у Військово-медичному клінічному центрі Центрального регяону (м.Вінниця).
Приємно усвідомлювати, що наміри і дії подолян спрямовані на творення миру, добра і радості, з Україною в серці та вірою в її майбутнє.
З повагою – Голова обласної Ради Сергій Свитко.