Подяка

Дата: 21.07.2015 09:13

Тульчинська районна державна адміністрація щиро дякує за благодійну допомогу, надану у вигляді лікарських препаратів військовослужбовцям району, що знаходяться в зоні АТО, Тульчинській аптеці № 90 (керівник Дєдов С.І) та аптеці «Моноліт» (ФОП Федорова Р.В) на загальну суму 1100 грн.
Також, на прохання командира 11 окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь» відгукнулися та надали допомогу необхідними для ремонту техніки матеріалами ФОП Кучер І.М.(м-н «Киянка) на суму 2920 грн. та ФОП Кочелаба В.Г(м-н «Інструменти,електротовари») відповідно на 1500 грн .
Сьогодні в складні для держави часи багато справ вирішується завдяки саме підприємцям-меценатам. Здоров’я і добра, благополуччя і миру Вам шановні люди!
З вдячністю, від імені районної державної адміністрації, голова Микола Підболячний.