Подякували ветерану сільської медицини

Дата: 04.12.2017 08:46

1 грудня 2017 року в с. Білоусівка Тульчинського району Вінницької області відбулося урочисте привітання та нагородження почесною грамотою - Кравченко Євдокії Петрівни, лікаря загальної практики сімейної медицини, завідувача Білоусівською АЗПСМ, у зв’язку із завершенням нею своєї трудової діяльності.

Кравченко Євдокія Петрівна – наша гордість, лікар вищої категорії, ветеран праці, загальний стаж роботи – понад 48 років. Її привітали: голова райдержадміністрації Микола Підболячний, головний лікар комунальної установи «Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Нечипорук Віталій Олександрович, Білоусівський сільський голова Федір Бондаренко, медичні працівники Білоусівської АЗПСМ.