Попередні результати президентських виборів

Дата: 28.05.2014 15:35

25 травня 2014 року в країні відбулися позачергові вибори Президента України. В Тульчинському районі волевиявлення громадян має наступні показники. Підтримали Петра Порошенка 71,8 % виборців, Юлію Тимошенко – 12,1 %, Олега Ляшка – 6,2 %, Анатолія Гриценка – 3,2 %, Сергія Тігіпка – 1,5 % наших земляків. Всі інші кандидати не подолали навіть 1 % бар’єру. Зіпсованими визнано 0,9 % бюлетенів. Активність виборців склала 68,9 %.
Цікаво, що під час минулих президентських виборів 2010 року було 18 кандидатів, тепер – 21. Тоді було два тури голосування, тепер все вирішилося за один. До речі, серед учасників нинішніх перегонів п’ятеро політиків брали участь і минулого разу (А.Гриценко, П.Симоненко, Ю.Тимошенко, С.Тігіпко, О.Тягнибок).
Нагадаємо, що в масштабах країни лідером проведених позачергових президентських перегонів є Петро Порошенко (понад 54 %). Також і Вінницька область в цілому підтримала цього кандидата (з показником 67 %). На думку П.Порошенка, громадяни України під час цих виборів продемонстрували високий рівень відповідальності за майбутнє країни. «Раніше вибори ділили країну, нарешті ми маємо шанси її об’єднати» - переконаний Петро Порошенко.