Порядок застосування РРО та книг обліку розрахункових операцій

Дата: 14.04.2016 13:54

11 березня 2016 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.01.2016 №13, яким затверджено Положення про форму та зміст розрахункових документів, Порядок подання звітності, пов’язаної із використанням КОРО (розрахункових книжок) та форму звіту про використання КОРО. Положення зокрема врегульовує відображення в розрахункових документах акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів та уточнює реквізити розрахункових документів.

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ звертається до користувачів РРО з проханням щонайшвидше разом із центрами сервісного обслуговування касової техніки вияснити наявні (зареєстровані) РРО для забезпечення дотримання вимог чинного законодавства до форми та змісту розрахункових документів, а також до суб’єктів господарювання, що застосовують КОРО та розрахункові книжки, щодо подання звітності про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) за квітень і подальші періоди за оновленою формою №ЗВР-1, починаючи з травня 2016 року.