Пошук співфінансування для ремонту доріг

Дата: 14.08.2015 09:13

12 серпня 2015 року у конференц-залі адміністративного будинку Тульчинської районної ради та райдержадміністрації відбулася нарада з питання співфінансування ремонтних робіт на дорогах загального користування.
У нараді взяли участь: заступник начальника управління інфраструктури облдержадміністрації - Пасічник С.В., заступник начальника ДП «Вінницяоблавтодор» з питань експлуатаційного утримання автомобільних доріг - Явдощак І.В., перший заступник голови райдержадміністрації – Побережник В.І., ряд сільських, селищних та міський голови.
Було обговорено стан галузі та першочергові завдання згідно з внесеними змінами до Законів України «Про автомобільні дороги» та «Про місцеве самоврядування в Україні» (Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо співфінансування ремонту доріг державного значення» від 2 червня 2015 року № 490-VIII).