Виконання доручень Президента України В.Януковича щодо посилення ролі сімейного лікаря в наданні первинної медико-санітарної допомоги населенню

Дата: 13.08.2013 16:39

13 серпня 2013 року в Тульчинському районі перебували заступник голови обласної державної адміністрації Любов Спірідонова, директор Департаменту з питань охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Лідія Діденко, які в супроводі голови районної ради Олексія Авраменка, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, заступника голови райдержадміністрації Марії Колібабчук, завідувача сектору з питань охорони здоров’я Галини Роспутної, головного лікаря РЦПМСД Віталія Нечипорука оглянули Кинашівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини після капітального ремонту та придбання сучасного обладнання, медичних засобів тощо. Загалом, на всі зміни було витрачено 230 тис. грн.. з місцевого бюджету. Зустріч обласного керівництва з працівниками та відвідувачами амбулаторії відбулась за присутності керівників структурних підрозділів РЦПСМД району (амбулаторій, фельдшерських та фельдшерсько-акушерських пунктів). Спілкування торкалося проблем становлення сімейної медицини в сільській місцевості, ролі лікаря первинної ланки в наданні медичних послуг населенню. Акцентувалась увага на якості проведення ремонтів та реконструкцій приміщень, пошуку шляхів покращення медичного обслуговування, проведенні постійного моніторингу шляхом опитування пацієнтів та аналізу кількісних показників відвідувань подібних закладів у різні пори року, Наголошувалося на важливості проведення днів здорової дитини, днів профілактичних щеплень, на персональній відповідальності медичних працівників та державних службовців щодо проведення медичної реформи і відповідної роз’яснювальної роботи для населення. Наступним необхідним кроком медичної реформи оголошено укладання персональних угод про медичне обслуговування, широке запровадження електронного реєстру пацієнтів з відповідним підключенням до Інтернет - мережі, посилення роботи з питань відшкодування лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою. Працівники закладу звернулися до Л.Спірідонової з проханням сприяти у забезпеченні закладу автотранспортним засобом для кращого обслуговування пацієнтів. Загалом, зустріч-бесіда відбулася у доброзичливій і конструктивній обстановці.