Повідомлення про прийняття працівників на роботу можна подавати в електронній формі

Дата: 10.08.2015 14:49

Повідомлення про прийняття працівника на роботу можна подавати засобами електронного зв'язку з використанням електронного цифрового підпису.
У зв’язку з набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року №413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» платникам можна подавати повідомлення про прийняття працівника на роботу засобами електронного зв'язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису.
Ці документи подається аналогічно до схеми подачі інших електронних звітних даних згідно чинного законодавства.
Платники податків можуть отримати безкоштовні ключі електронного цифрового підпису у Центрі обслуговування платників податків (ЦОП) Тульчинського відділення Немиріської ОДПІ за адресою: м.Тульчин, вул. Леніна, 53, каб. 12, контактний тел. (04335) 2-24-54.