Позачергове засідання оперативного штабу – шляхи вирішення проблем, що виникають під час погіршення погодних умов

Дата: 06.01.2017 10:00

У зв'язку з ускладненням погодних умов в регіонах України 4 - 9 січня 2017 року, очікуваними сильними снігопадами і хуртовинами, поривами вітру до 20 м/сек, різким зниженням температури повітря місцями до 26 градусів морозу, відповідно до компетенції, Першим заступником голови райдержадміністрації - головою оперативного штабу Тульчинського району В.І.Побережником 6 січня 2017 року було позачергово проведено засідання оперативного штабу для вжиття невідкладних заходів, з ліквідації надзвичайних ситуацій, безперебійного функціонування систем життєзабезпечення населення та об'єктів економіки, стабільної роботи державних установ, закладів освіти і охорони здоров'я тощо.

Заслухавши інформацію керівників спеціалізованих служб цивільного захисту В.Побережник звернув увагу на термінове створення необхідних запасів паливно-мастильних матеріалів, одягу, медикаментів, продуктів харчування та джерел енергопостачання, забезпечення готовності спеціалізованих служб та необхідної техніки до ліквідації можливих надзвичайних ситуацій на об’єктах електроенергетики та у сфері водо-, газо- і теплопостачання, автошляхах, у разі необхідності своєчасно вводити обмеження руху автомобільного транспорту для попередження виникнення заторів, утримання, в готовності техніки високої прохідності для надання допомоги громадянам, які опинились у транспортних заторах, активізації інформаційної компанії через засоби масової інформації та соціальні служби щодо порядку функціонування та місць розташування пунктів обігріву, а також щодо правил поведінки на кризі, цілодобового функціонування стаціонарних пунктів обігріву для надання допомоги населенню.

За результатами обговорення соціальним службам району, сільським, селищним, міському голові дано термінове доручення щодо обстеження побутових умов одиноких, інвалідів та осіб, що потрапили в складні життєві обставини для унеможливлення їх переохолодження.

Керівникам медичних закладів, на базі яких визначено стаціонарні пункту обігріву, передбачити утворення додаткових ліжко-місць для тимчасового перебування громадян.

Тульчинському ВП Немирівського ВП ГУНП у Вінницькій області забезпечити патрулювання працівниками поліції, особливо в нічний час і сільській місцевості, спрямоване на виявлення осіб, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння, жебракують та мають ризик отримати переохолодження для доставки їх до медичних закладів району.