Президент України провів телефонну розмову у «Нормандському форматі»

Дата: 23.12.2014 09:00

Президент Петро Порошенко провів телефонну розмову з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель, Президентом Франції Франсуа Олландом та Президентом Росії Володимиром Путіним.

Співрозмовники погодилися з необхідністю виконувати всі пункти Мінських домовленостей, серед яких питання припинення вогню, виходу на лінію розмежування, яка закріплена в Меморандумі від 19 вересня, відведення військ та важкого озброєння, а також якнайшвидшого звільнення всіх заручників. Президент України наголосив на необхідності звільнення ув'язненої Надії Савченко.

Керівники держав домовилися про наступні зустрічі Тристоронньої контактної групи у Мінську в середу і в п'ятницю цього тижня.

Петро Порошенко, Ангела Меркель, Франсуа Олланд і Володимир Путін домовилися продовжити телефонні консультації за декілька днів.