Прідтримаємо учасників фіналу з Вінниччини у конкурсі «Неймовірні села України 2017» !!!

Дата: 17.07.2017 12:14

16 липня 2017 року розпочався другий етап конкурсу II Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017» — фінал. До 16 серпня 2017 року на сайті AgroPortal.ua буде проходити онлайн-голосування. Паралельно з онлайн-голосуванням кожен член Експертної ради виставить оцінки селам-конкурсантам.

У фінал конкурсу вийшли три населених пункти Вінницької області, а саме: с. Северинівка Жмеринського району, с. Печера Тульчинського району та с. Оксанівка Ямпільського району.

Призовий фонд II Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017» між переможцями (переможцем вважається село, а не конкретна людина, яка надіслала заявку на конкурс) буде розподілено наступним чином: перше місце – 50% призового фонду, друге місце – 20%, третє місце – 10%, решту 20% від загальної суми призового фонду буде рівномірно розподілено між іншими конкурсантами (4-10 місце). Загальний призовий фонд становить 150 тис. грн. (без урахування податків і зборів).

Крім того, Посольство Франції в Україні в межах реалізації ІІ Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017» надасть премію за внесок у збереження навколишнього середовища та біорізноманіття.

Також, переможець конкурсу отримає унікальну можливість відвідати восени цього року Німеччину з метою обміну досвідом щодо розвитку державного управління та коопераційного самоврядування в Німеччині.

ПІДТРИМАЙТЕ НАШИХ УЧАСНИКІВ ТА ВІЗЬМІТЬ УЧАСТЬ У ГОЛОСУВАНННІ!!!