Прийом громадян у Шпиківській громаді Тульчинським об’єднаним УПФУ Вінницької області

Дата: 28.04.2017 16:22

Одним із основних завдань, які поставлені перед органами Пенсійного фонду України, є підвищення якості обслуговування громадян, тому особливу увагу фахівці Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області приділяють інформуванню населення з питань пенсійного забезпечення та змінам, що відбулися у пенсійному законодавстві України.

Так 26 квітня головним спеціалістом відділу обслуговування О.А.Заболотських проведено черговий виїзний прийом до Шпиківської селищної об’єднаної територіальної громади.

Спеціалістом управління надано повноцінну інформацію, щодо розміру пенсії осіб які звернулись на прийом, роз’яснено аспекти призначення та перерахунку пенсії, механізму обчислення страхового стажу, проведено видача пенсійних посвідчень.

Розповсюджено 120 листівок про роботу уповноваженої особи Тульчинського об’єднаного УПФУ Вінницької області по селах, які входять до територіальної громади, та роздано 50 буклетів про підвищення мінімального розміру пенсії з травня 2017.