Привітали наших захисників

Дата: 15.10.2015 12:07

12 жовтня 2015 року в районному будинку культури м. Тульчина в рамках відзначення в державі Дня захисника України та Дня українського козацтва відбулись урочисті районні заходи за участю голови райдержадміністрації Миколи Підболячного, голови районної ради Олексія Авраменка, військового комісара Тульчинського РВК Дмитра Слободянюка, учасників антитерористичної операції, сільських, селищних, міського голів, представників трудових колективів підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, громадських формувань, релігійних конфесій, засобів масової інформації, широкої громадськості. Учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих захисників України, поклали квіти до «Дошки пам’яті» та пам’ятного знаку на честь загиблих вінничан – учасників Революції Гідності та Антитерористичної операції на сході України, меморіалу Слави, пам’ятника загиблим воїнам в роки Другої світової війни.
З державним святом всіх присутніх привітали військовий комісар Тульчинського РВК Д.Слободянюк, голова райдержадміністрації М.Підболячний, голова районної ради О.Авраменко. Очільники району вручили Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради, грошові винагороди групі учасників АТО, волонтерам, учаснику бойових дій в Афганістані ( разом 10 чоловік).
У фойє будинку культури працівники районної бібліотеки розгорнули тематичну виставку літератури «За честь, за долю, за українську волю». Творчі колетиви та окремі виконавці районного будинку культури, училища культури виступили в концертній програмі «Звитяги й доблесті сини».