Привітання керівництва області з нагоди 70-річчя визволення Вінниці від фашистських загарбників

Дата: 20.03.2014 11:44

Шановні ветерани! Дорогі земляки!

Від імені обласної державної адміністрації та обласної ради прийміть сердечні вітання з нагоди відзначення славної дати в історії нашого краю – 70-річчя визволення Вінниці від фашистських загарбників!
Сім десятиліть відділяє нас від того дня, коли славетне місто Вінниця було звільнено від ворога. Але пам’ять про мужній подвиг тих, хто захищав рідну домівку, лунає у серці кожного з нас донині.
Цей день увіковічнює героїзм наших земляків, їх мужність та любов до рідної землі.
Доземний уклін і безмежна вдячність вам, дорогі воїни-переможці, за мирну блакить неба, за вільну землю, за славу і розквіт нашого Поділля, за мужність, силу і витримку у роки війни та повоєнний час.
Щиро зичимо вам міцного здоров’я та благополуччя!
Нехай світло перемоги додає сили та снаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього Вінниччини та України!
З шаною і повагою
Голова обласної Голова обласної