Привітання керівництва області з нагоди Дня Незалежності України

Дата: 21.08.2015 10:03

Шановні українці, дорогі вінничани!
Від щирого серця вітаємо вас з Днем Незалежності України!

Цього року наша держава святкує 24 річницю Незалежності! Для людини - це значний проміжок часу, за який відбувається становлення особистості з власними цінностями, переконаннями та поглядами. Для країни – це молодий вік, коли держава має визначитись та обрати шлях свого майбутнього. Та свободолюбиві українці ще 24 роки тому показали, що свою державу творять самі, захищаючи право жити в суверенній та незалежній країні. На жаль, український народ і нині виборює право на вільний, демократичний та цивілізований розвиток. Тому, зичимо кожному з Вас єдності та рішучості йти обраним шляхом.

Шановні вінничани, ви відповідальні та небайдужі громадяни своєї країни! Ви не шкодуєте зусиль та робите впевненні кроки задля стрімкого соціально-економічного розвитку регіону у відповідності до високих європейських стандартів. Працюєте спільно заради зміцнення миру, демократії та економічного зростання. Як результат – сьогодні Вінниччина – це область, на яку рівняються і з якої беруть приклад!

Душа кожного з нас прагне до свободи, серце кожного з нас бажає миру і стабільності, єдності та перемоги.

Міцного всім здоров'я, добра і достатку! Благополуччя, злагоди і процвітання нашому народу! І як найшвидше нам миру!

Голова обласної Голова обласної Ради
Валерій КОРОВІЙ Сергій СВИТКО