Про набуття чинності Порядків контролю та нагляду за додержанням законодавства про працю

Дата: 17.05.2017 11:16

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує, що 16 травня набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 р. № 295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Вказаною постановою затверджені Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та Порядок здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю.

Такий термін як перевірка з питань законодавства про працю в новому Порядку відсутня. Інспектори матимуть право проводити інспекційні відвідування, при чому, і без попередження. Тому, звертаємося до всіх роботодавців району з проханням уважно вивчити ці документи, щоб уникнути проблем і фінансових санкцій за недотримання законодавства про працю.