Про організацію попередніх та періодичних медичних оглядів працівників

Дата: 08.06.2016 14:47
Кількість переглядів: 14

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.02.2016 № 88-р. «Питання Державної служби з питань праці» та постанови Кабінету Міністрів України № 96 від 11 лютого 2015року «Про затвердження Положення про Державну службу України з питань праці» забезпечення здійснення функцій i повноважень з реалізації державної політики у сфері гiriєни праці та функцій здійснення дозиметричного контролю робочих місць i доз опромінення працівників, передано з Державної санітарно-епідемілогічної служби України до Державної служби з питань праці (далі –Держпраці).
На сьогодні, посадові особи Держпраці керуються нормативно-правовими актами з гiгiєни праці, зокрема i наказами МОЗ України.

Так, відповідно до наказу МОЗ України від 21.05.2007 року №426 « Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій», акти визначення категорії працівників, списки працівників, які підлягають періодичним медичним оглядам, погоджуються фахівцями відділу з питань гігієни праці управління Держпраці України у Вінницькій області.

В зв'язку з тим, що спеціалісти з ririєни праці перебувають у м. Вінниці i знаходження їх в районах не передбачено, з метою взаємодії Управління Держпраці у Вінницькій області з підприємствами, установами, організаціями, які розташовані на території Тульчинського району, управління соціального захисту населення райдержадміністрації звертається до керівників підприємств, установ, організацій району з проханням перед погодженням поіменних списків oci6, які підлягають медичним оглядам, звертатися до Управління Держпраці у Вінницькій області (21050, м. Вінниця, вул. Магістратська, 37, e-mail: vndsp@vn.ua тел./факс (04320) 67-29-80) з заявою згідно додатку 1 для складання акту визначення категорії працівників, які підлягають періодичним медичним оглядам відповідно до додатку 1 п.2.2 Наказу МОЗ України від 21.05.2007 року №246 «Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій» згідно додатку 2 та для погодження поіменних списків працівників.