Про підсумки проведення літньої оздоровчої кампанії 2016 року серед дітей та молоді району

Дата: 08.09.2016 11:38

Організація оздоровлення дітей та молоді Тульчинського району влітку 2016 року проводилась відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 01 червня 2016 року № 167 “Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей району влітку 2016 року“.
Під час проведення оздоровчої кампанії на території району фунціонувало 8 закладів оздоровлення та відпочинку: 1- ТОВ «Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Подільський Артек», 7 –таборів денного перебування на базі загальноосвітніх шкіл району.
Станом на 01.09.2016 року, фінансове забезпечення оздоровчої кампанії за кошти районного та місцевих бюджетів складає 586, 8 тис. грн, з них: на оздоровлення використано – 478, 8 тис.грн, на відпочинок – 108,0 тис.грн. Також на оздоровлення дітей були залучені і позабюджетні кошти , в тому числі батьківська доплата, доплата установ, організацій в сумі 30,0 тис. грн.
Відповідно до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей і молоді на 2014 - 2017 роки, затвердженої рішенням № 489 24 сесії районної ради 6 скликання від 27 березня 2014 року, в 2016 році організовано перевезення дітей до оздоровчих закладів, в т.ч. до закладу санаторного типу «Подільського Артеку» та позаміського оздоровчого дитячого закладу «Алые паруса» смт.Затока Одеська область з обов'язковим медичним супроводом,
Станом на 01.09.2016 року в районі оздоровчими послугами охоплено 990 дітей, з них 636 діткам - були надані послуги відпочинку ( до 18 днів), 354 – охоплені оздоровчими послугами (21 день).
Діти та підлітки району відпочивали як і в місцевих закладах оздоровлення, так і за межами району – табір «Зелена діброва» Крижопільського району, «Сокілець» Немирівського району, дитячий спортивно – юнацький табір «Колос» м.Вінниця, дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Алые паруса» смт.Затока Одеська область, ДП Український дитячий центр «Молода гвардія» м.Одеса, «Артек.UA» смт.Пуща – Водиця та інші.
Протягом літньої оздоровчої кампанії 2016 року було оздоровлено 895 дітей із числі пільгової категорії, з них: дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 38, дітей з обмеженими функціональними можливостями – 46, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей – 184, дітей, які перебувають на диспансерному обліку – 340, талановитих та обдарованих дітей – 101, 83 дитин, батьки яких є учасниками антитерорестичної операції та 6 дітей з числа родин внутрішньо переміщених осіб.