Про проведення форуму-виставки у Москві

Дата: 23.01.2014 14:58

В період з 23 по 25 квітня 2014року у м. Москві в МВЦ “Крокус Експо” відбудеться десятий ювілейний Всеросійський Форум-виставка “ГОСЗАКАЗ-2014" (далі – Форум-виставка), до участі у якому запрошуються організації та підприємства держав-учасниць СНД. Захід організовано МГО “Московська асоціація підприємців” спільно з Мінекономрозвитку Російської Федерації за участю федеральних органів виконавчої влади, за підтримки Уряду Російської Федерації та під патронатом Торговельно-промислової палати Російської Федерації.
Велике значення на Форумі-виставці буде приділено розвитку системи державних закупівель на території Єдиного економічного простору (далі – ЄЕП), а також обміну досвідом та інтеграційному співробітництву країн СНД у сфері державних та муніципальних замовлень.
Програма Форуму-виставки надасть наступні можливості учасникам з країн СНД:
- ознайомитись із специфікою роботи на російському ринку державних закупівель згідно Федерального закону від 5 квітня 2013 року № 44-Ф3 “О контрактной системе в сфере закупок товаров, работ, услуг для обеспечения государственных и муниципальных нужд», що набрав чинності 1 січня 2014 року;
- в рамках експозиційної програми: продемонструвати російським замовникам свою продукцію.