Про висунення кандидатів для нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною»

Дата: 21.02.2018 16:05

Вінницька обласна Рада повідомляє, що відповідно до пункту 8 Положення про Почесну відзнаку «За заслуги перед Вінниччиною», затвердженого рішенням 7 сесії обласної Ради 5 скликання від 29 грудня 2006 року №208 «Про встановлення Почесної відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною» (далі Положення), не пізніше як за три місяці до Дня Незалежності України подається клопотання щодо висунення особи для нагородження вищезазначеною відзнакою.

Право висунення до нагородження мають органи місцевого самоврядування. Місцеві державні організації,трудові колективи, політичні партії та громадські об’єднання. Кожен із зазначених подавачів має право висунення для нагородження лише однієї особи.

Клопотанням про нагородження є один із таких документів, прийнятий (ухвалений) протягом шести місяців до зазначених в пункті 5 цього Положення, дат:
  • рішення сесії районної, міської (міста обласного значення) ради;
  • рішення колегії обласної державної адміністрації, територіального органу міністерства та інших центральних органів виконавчої влади у Вінницькій області;
  • рішення обласного органу політичної партії, громадського об’єднання.
Одночасно з клопотанням про нагородження подаються такі документи:
  • біографічна довідка;
  • відомості про досягнення, зазначені у пункті 1 цього Положення щодо особи, яка представляється до нагородження;
  • копія паспорта (1-а сторінка) та ідентифікаційного коду.
Матеріали про нагородження будуть прийматися до 24 травня 2018 року включно (каб.300, Вінницька обласна Рада, Соборна, 70).
Більш детально з Положенням можна ознайомитись на сайті обласної Ради: http://www.vinrada.gov.ua