Про внесення змін до Генеральної угоди

Дата: 31.10.2017 11:26

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує, що з 1 листопада 2017 року набирає чинності Домовленість керівників Сторін Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2016-2017 року від 10 жовтня 2017 року, яка є невід’ємним додатком даної угоди.

Відповідно до Домовленості, Сторони дійшли згоди внести зміни до п.2.4. Генеральної угоди, якими передбачено, що у 2017 році на підприємствах, в організаціях не бюджетної всіх форм власності тарифна ставка робітника І розряду встановлюється у розмірі визначеному відповідною галузевою, територіальною угодою, колективним договором, а для галузей, в яких не укладено галузеві угоди або положення укладених угод (згідно з реєстром, розміщеним на сайті Міністерства соціальної політики) не регулюють розмір тарифної ставки робітника І розряду, – на рівні, що не менше, як на 10 % перевищує визначений Законом України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” прожитковий мінімум для працездатної особи.

Див. Домовленість