Професійна освіта в новому навчальному році

Дата: 06.09.2013 15:54

Про важливість здобуття професійної освіти для наступної самореалізації молоді говорив Президент України Віктор Федорович Янукович на Всеукраїнському форумі молоді в Києві 4 вересня 2013 року. На виконання доручень голови обласної державної адміністрації Івана Михайловича Мовчана щодо організації роботи ВНЗ області в 2013/2014 навчальному році заступник голови райдержадміністрації Марія Іванівна Колібабчук відвідала 5 вересня 2013 року Тульчинське вище професійне училище № 41, яке очолює енергійний директор Друм Тетяна Петрівна.
Вивчались питання організації харчування учнів, їх поселення в гуртожитку, стан матеріально-технічного забезпечення закладу тощо. Всі діти, що мають особливий соціальний статус, харчуються за рахунок бюджетних коштів, інші учні – за рахунок продуктів від меценатів та овочів та фруктів, вирощених і зібраних колективом навчального закладу. Харчування трьохразове протягом дня. В гуртожитку ВПУ проживає 246 учнів, тут зроблено необхідний ремонт житлових кімнат, побутових приміщень, оновлено кімнатні меблі, встановлено енергозберігаючі вікна. Крім того, в гуртожитку до послуг учнів є бібліотека, обладнана сучасними технічними засобами, зокрема, інтернетом.