Програма проведення урочистих заходів у м. Тульчині з нагоди Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні

Дата: 05.05.2016 10:30

6 травня
15.00 – тематичний концерт Тульчинського училища культури «Нам так потрібна Перемога!» (районний Будинок культури)
8 травня
День пам’яті та примирення. Покладання квітів до могил загиблих воїнів, померлих ветеранів Другої світової війни в населених пунктах району.
9 травня
9.00 – 10.00 – тематична радіогазета (площа Леонтовича).
10.00 – 10.40 – святкова хореографічна композиція «Ту славну весну не забути повік» (площа Суворова).
10.45 – 11.00 – покладання квітів до пам’ятного знаку на честь Героїв Небесної Сотні та загиблих вінничан – учасників Антитерористичної операції на сході України; урочиста хода до Меморіалу Слави.
11.00 – 11.45 – урочистий мітинг з нагоди 71-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні (Меморіал Слави).
11.45 – 12.00 – покладання квітів до Меморіалу Слави, в парк «Пам’ять», до могил загиблих воїнів у роки Другої світової війни.
Примітка. Зміни до програми можуть бути внесені у зв’язку зі змінами погодніх умов.