Програма з підвищення рівня кваліфікації управлінців

Дата: 14.01.2016 14:59

Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 24.12.2015 року №3613-09/43341-06 щодо можливості участі у програмі з підвищення рівня кваліфікації управлінців «Коледж імені Карла Фрідріха Гьорделера «Good Governance» задля розвитку і підвищення стандартів врядування у публічному секторі та у бізнес-структурах управління інформує.

Згідно інформації, поданої на офіційному сайті програми (www.goerdeler-kolleg.de), заочний коледж – це чудова можливість поглибити свої знання у політичних взаєминах і міжнародному співробітництві. Зустрічі у рамках програми дозволяють усім учасникам обговорити і поділитися своїми ідеями та досвідом.

Варто зауважити, що, відповідно до умов участі, робочою мовою усіх семінарів програми є виключно німецька.

Подавати заявки на участь у програмі можуть представники нової генерації управлінців, що працюють у публічних службах, урядових установах, неурядових організаціях та бізнес-структурах, які добре володіють німецькою мовою.

Додаткову інформацію щодо програми та подання он-лайн-заявок на участь у програмі можна знайти за посиланням www.goerdeler-kolleg.de.

Кінцевий термін подання заявок – 22.02.2016.

З питаннями просимо звертатися до менеджера програми пані Леа Софі Деворецькі у DGAP (Німецьке Товариство Зовнішньої Політики):

• звернення телефоном (німецькою або англійською) 0049(0)3025423147;
  • письмові звернення (німецькою, англійською, російською): goerdeler-kolleg@dgap.org