Пропозиції підприємств установ Державної пенітенціарної Служби у Вінницькій області

Дата: 09.12.2013 11:49

У промисловості області функціонують підприємства виробничо - господарської діяльності восьми установ Державної пенітенціарної Служби України, які мають у своєму розпорядженні потужний парк металорізального, зварювального, ковальсько – пресового, деревообробного та швейного обладнання, різноманітну розвантажувальну техніку тощо.
Завдяки виробничим потужностям підприємства можуть виготовляти запасні частини до сільськогосподарської техніки, комплектуючі до газових побутових котлів, меблі, найрізноманітніші будівельні матеріали, швейні вироби, вироби з природного каменю, товари народного споживання, тару дерев’яну, столярні вироби, вугілля з деревини, брикет паливний, а також виготовляють та надають послуги з металообробки, зварювальних робіт, художній ковці, розпилювання деревини, ремонту обладнання та автотранспорту тощо.
Продукція цих закладів, прайс - лист яких додається, є конкурентноздатна, користується широким попитом та якісна.
За додатковою інформацією звертатися: тел. (0432) 279305, тел./факс (0432) 276496, e-mail market@kvs.vn.ua, сайт www.kvs.ua