Проведено чергове засідання районної робочої групи

Дата: 24.10.2017 15:48

24 жовтня 2017 року в конференц-залі будинку рад та райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника проведено засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення. У роботі засідання взяли участь члени районної робочої групи, заступник голови районної ради Григор’єва Н.І, заступник начальника, начальник Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ Чуба В.В., голова Шпиківської об’єднаної територіальної громади Крисько М.М,, голова Копіївської сільської ради Чорна О.Д., секретар Сільницької сільської ради Козін В.Ю., головний спеціаліст управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Брижата Г.І. та голова правління ПАТ «Дружба ВМ» Хворостовський В.М.
На засіданні було розглянуто наступні питання:
- про можливості працевлаштування незайнятого населення, яке проживає в північно - західній частині району, на виробничих потужностях ПАТ «Дружба ВМ» ;
- про результати проведення моніторингу рівня виплати заробітної плати та по залученню найманих працівників до оподаткування і сплати належних податків та внесків, пов’язаних із виплатою заробітної плати протягом 2017 року ;
- про стан працевлаштування безробітних, які перебувають на обліку в
районному центрі зайнятості.
З інформаціями з даних питань виступили голова правління ПАТ «Дружба ВМ» Хворостовський В.М., заступник начальника, начальник Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ Чуба В.В., директор районного центру зайнятості Малюта Л.М..
Голова районної робочої групи Віталій Побережник акцентував увагу щодо важливості забезпечення в районі контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення.
За результатами проведення засідання прийнято відповідне рішення.