Проведено нараду, визначено завдання

Дата: 04.09.2014 15:55

4 вересня 2014 року в м. Тульчині проведена нарада з міським, селищними, сільськими головами та начальниками військово-облікових столів, начальниками управлінь, відділів та служб району за участю голови райдержадміністрації Галини Роспутної, голови районної ради Олексія Авраменка. Учасники наради розглянули наступні питання: 1) про проведення заходів по мобілізації людських і транспортних ресурсів на території району (інформував військовий комісар Дмитро Слободянюк); 2) про створення тимчасово діючих моніторингової та мобільної груп для виявлення незареєстрованих на території району вимушених переселенців (інформував заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Мокринський); 3) про утримання захисних споруд цивільного захисту в готовності до використання за призначенням (інформував перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник); 4) про реалізацію в районі проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», який буде проводити Український фонд соціальних інвестицій (інформувала заступник начальника управління економіки райдержадміністрації Олена Могилівська); 5) про підготовку до осінньо-зимового періоду та заходи з енергозбереження в установах та організаціях району (інформував головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Сергій Уманець). Голова райдержадміністрації підвела підсумки наради і визначила конкретні завдання з кожного питання порядку денного.