Районна призовна комісія розпочала роботу

Дата: 05.10.2015 16:01

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 21серпня 2015 року № 245 «Про проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу у 2015 році» 1 жовтня розпочала свою роботу районна призовна комісія. Робота комісії триватиме впродовж жовтня – листопада 2015 року з метою забезпечення проведення в цей період призову на строкову військову службу громадян України чоловічої статі придатних за станом здоров’я до військової служби в мирний час, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27 – річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову. Документом затверджено порядок проведення організації призову, персональний та резервний склади районної призовної комісії та графік її роботи.