Районні командно-штабні тренування

Дата: 19.10.2016 14:49

19 жовтня 2016 року на базі НВК №2 було проведено районні командно –штабні тренування у галузі цивільного захисту. Умовною надзвичайною ситуацією було визначено « вибух у газовій котельні НВК №2 ». За умовним сигналом про виникнення надзвичайної ситуації було повідомлено спеціалізовані служби району. Протягом 8 хвилин на місце проведення навчань прибули служби 101,102,103,104 для локалізації умовної НС. «Витік газу перекрито, постраждалого доставлено до ЦРЛ для надання медичної допомоги». В цілому спеціалізовані служби цивільного захисту району спрацювали злагоджено та оперативно, що дає надію на виконання завдань при виникненні НС у реальних умовах. Після закінчення тренування працівниками Тульчинського сектору ГУ ДСНС у Вінницькій області школярам було продемонстровано пожежну техніку у дії.