Районний Центр допомоги учасникам АТО та членам їх сімей вітає із Днем захисника України!

Дата: 13.10.2017 15:54
Кількість переглядів: 48

Ми хочемо віддати данину поваги всім чоловікам, які відстоювали та відстоюють незалежність українського народу та суверенітет української держави.
Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники Вітчизни.
Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.
З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника Вітчизни, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Шлемо сердечні вітання ветеранам,учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.