Реєстрація РРО по-новому: які документи подавати

Дата: 08.11.2013 16:47

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ звертає увагу поатників, що для реєстрації реєстраторів розрахункових операцій суб’єкт господарювання подає до органу доходів і зборів:
– заяву про реєстрацію РРО за формою № 1-РРО;
– копію документа, що підтверджує факт купівлі або безоплатного отримання РРО у власність, іншого документа, що підтверджує право власності або користування РРО;
– копію документа на право власності або іншого документа, що дає право на розміщення господарської одиниці, де буде використовуватися РРО;
– копію договору суб`єкта господарювання з Центру сервісного обслуговування про технічне обслуговування та ремонт РРО.
При цьому, заява про реєстрацію РРО може бути поданою в паперовому або в електронному вигляді.
Нагадуємо, що суб`єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формах при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування і послуг повинні застосовувати реєстратори розрахункових операцій.
Порядок реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затверджено наказом Міндоходів від 28.08.13 р. № 417.