Різдвяні зустрічі в Тульчинській дитячій музичній школі

Дата: 17.01.2015 11:26

15 січня 2015 року, концертом випускників Тульчинської ДМШ- студентів мистецьких навчальних закладів України, за підтримки благочинного Тульчинської єпархії, Настоятеля церкви св.. Миколая Чудотворця протоієрея Романа Рудакова та за участі церковного хору, розпочалася низка заходів, присвячена 60-річчю з дня відкриття Тульчинської дитячої музичної школи.
Присутні в залі хвилиною мовчання вшанували всіх, хто загинув від рук терористів.
Розпочався вечір виступом церковного хору, який разом з усіма присутніми в залі виконав різдвяні колядки.
Глядачі з захопленням, оваціями та вигуками «Браво» приймали виступи талановитих випускників школи, які показали високий рівень професіоналізму.
В концерті звучала класична музика, а також народні та авторські українські твори.
Слухачі насолоджувалися чарівним звуком скрипки Марії Білик, незабутнім вокалом бандуристки Аліни Ковтун, віртуозним виконанням творів на бандурі Подолян Марії, гітариста Миколи Яцуляка, піаністів Олександра Михайловського та Анастасії Деревяги, баяніста Василя Волковського, почули різножанровий вокал юних талановитих співаків Тетяни Проиймак, Руслани Поник, Жанни Богай та Олександра Яковлева. А допомагали юним артистам чудові концертмейстери – Дудник Н.В. та Севастьянова Н.М. – в минулому також випускники Тульчинської ДМШ.