Робоча зустріч з питань автомобільних перевезень

Дата: 23.06.2017 10:19

Управління соціального захисту населення повідомляє, що відповідно до доручення Першого заступника голови Вінницької обласної державної адміністрації Андрія Гижка, щодо вжиття додаткових заходів з метою забезпечення пільгового проїзду в області окремих категорій громадян у міському та приміському сполученні, 21 червня 2017 року в приміщенні залу засідань Тульчинської районної ради відбулася зустріч робочої моніторингової групи в складі: заступника директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації-начальника управління соціальної підтримки та державних гарантій, керівника робочої групи - Квят Н. В., голови Вінницької обласної асоціації автомобільних перевезень - Ратовського А. С. та начальника відділу експлуатації і перевезення ПрАТ «ВОПАС» 10599» - Голеня О. І. з представниками органів виконавчої влади, а саме: Першим заступником голови Тульчинської райдержадміністрації - Побережником В. І., начальником управління соціального захисту населення - Богачем М. В., органів місцевого самоврядування – головами сільський, селищних та міської рад та перевізниками Тимчиком М.О., Подоляком І.А. та представниками ПрАТ Тульчинське АТП – 10507: в особі власника - Казмірука Г.Д. та директора - Головінського К.М. з питань пільгового проїзду окремих категорій громадян району.
В ході засідання робочої групи було розглянуто проблемні питання забезпечення пільгових перевезень та сполучень Тульчинського району автомобільним транспортом.