Роз’яснення Мінрегіонбуду щодо питань безвізу

Дата: 24.05.2017 08:57

На виконання доручення Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України І.Климпуш-Цинцадзе від 13 травня 2017 року щодо проведення роз’яснювальної кампанії для громадян України стосовно їх прав та обов’язків в рамках запровадження ЄС безвізового режиму для України Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розповсюджує інформаційні матеріали на тему «Подорожуємо по безвізу: запитання – відповідь», а також пам’ятку-інструкцію для осіб, які бажають виїхати з України за правилами безвізового режиму.

Для більш детальної інформації пропонується переглянути веб-ресурс www.openeurope.in.ua . У разі виникнення питань щодо умов та порядку безвізових поїздок до країн ЄС, просимо надсилати запитання на адресу bezviz@mfa.gov.ua