РУХ за незалежність України

Дата: 09.09.2014 12:54

8 – 10 вересня 1989 року в м. Києві відбувся Установчий з’їзд Народного Руху України за перебудову, який став початком нового етапу боротьби за незалежність України та відновлення її державності. З нагоди 25-річчя цієї історичної події в районі заплановані ряд заходів:
- 12 вересня 2014 р. о 16.00 в м. Тульчині урочистий мітинг біля РБК з покладанням квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку;
- 17 вересня 2014 р. о 15.00 в Тульчинській районній бібліотеці засідання «круглого столу»;
- протягом вересня 2014 р. розгортаються тематичні виставки літератури та експонатів у бібліотеках району та Тульчинському краєзнавчому музеї;
- протягом вересня 2014 р. проводяться тематичні заходи (уроки, бесіди, зустрічі, перегляди документальних відеоматеріалів) в закладах освіти району.