СБУ закликає громадян бути пильними та нагадує про встановлені рівні терористичної загрози

Дата: 18.10.2016 08:32

У зв'язку із загостренням ситуації у районі проведення антитерористичної операції Служба безпеки України закликає громадян у всіх регіонах країни бути пильними та інформувати правоохоронців про виявлені підозрілі предмети та осіб.
Громадяни можуть анонімно повідомити СБУ про такі випадки за номерам гарячої лінії 0 800 501 482 та за телефонами довіри регіональних управлінь спецслужби.
CБ України та інші правоохоронні органи системно реалізують комплекс превентивних заходів, що відповідають рівню очікуваних загроз. Усі дії відбуваються у рамках чинного законодавства, зокрема Закону України "Про боротьбу з тероризмом".
Ситуація з антитерористичною загрозою знаходиться під контролем. При надходженні достатніх даних відповідні заходи будуть вжиті.
Нагадуємо, що згідно з вимогами пункту 8 постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 № 92, Керівником АТЦ СБУ прийнято рішення щодо встановлення таких рівнів терористичних загроз:
"ЧЕРВОНИЙ" – Донецька та Луганська області, АР Крим;
"ЖОВТИЙ" – Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернігівська області;
"СИНІЙ" – Дніпропетровська, Закарпатська, Рівненська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Київська області та м. Київ;
"СІРИЙ" – Вінницька, Волинська, Житомирська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Полтавська та Тернопільська області.
Зазначена постанова є відкритою, громадяни можуть ознайомитись із заходами, що вживаються суб'єктами боро?ьби з тероризмом відповідно до визначених рівнів терористичних загроз (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/92-2016-%D0%BF).