Що потрібно зробити , щоб працювати в законодавчому полі

Дата: 30.03.2017 12:33

Стати підприємцем просто.
Для реєстрації суб»єктом підприємницької діяльності (СПД) необхідно звернутись в Прозорий офіс із заявою та паспортом та обрати систему оподаткування .
СПД мають право використовувати спрощену систему оподаткування.
Для 1-ї групи платників єдиного податку ставка встановлена у розмірі 10 % від прожиткового мінімуму (1600 грн), що становить 160 гривень - це суб»єкти господарювання, що здійснюють торгівлю на ринках, надають побутові послуги, одноосібно (без залучення найманих осіб), з оборотом не більше 300 тисяч гривень на рік.
Порівняно з минулим роком сплата єдиного податку збільшилась лише на 22 грн.
Назва податку
2016рік
2017рік
Єдиний податок
138 грн.
160 грн.
Єдиний соціальний внесок
319 грн.
352 грн.
Сплата проводиться щомісячно до 20 числа поточного місяця.
Отже, загальна сума податків , що мають сплачувати платники 1 групи єдиного податку за місяць у 2017 році збільшилась лише на суму близько 55 грн
Необхідно подати Заяву про обрання спрощеної системи оподаткування до кінця місяця , в якому відбулась державна реєстрація СПД до податкової служби (ЦОП, вул. Леонтовича, 51, вікно№4). У разі коли підприємець вже зареєстрований та працює на загальній системі оподаткування - можливе подання Заяви на перехід на спрощену систему оподаткування за 15 днів до початку нового кварталу.
Звітність платника єдиного податку 1 групи подається 1 раз за підсумками року.
Відповідальність за порушення норм законодавства:
  • за провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб»єкта підприємництва накладається штраф в розмірі від 17 000 до 34 000 грн.
Працювати в законодавчому полі – вигідно. Проявіть свою громадянську позицію – працюйте легально та сплачуйте податки!

Немирівська ОДПІ Тульчинське відділення ГУ ДФС у Вінницькій області23600, м.Тульчин, вул.. М.Леонтовича, 51

За довідками необхідно звертатись у ЦОП Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ , каб.№13, вікно №2, або за тел.. 2-24-54