Щоб врятувати життя воїнів

Дата: 10.04.2015 09:17

8 квітня 2015 року на території військової частини А-1424 (м. Тульчин)(командир – майор Владислав Вербовий) відбувся тренінг по військово-медичній підготовці на тему: «Само та взаємодопомога». Для військовослужбовців Збройних Сил та представників районного громадського формування з охорони громадського порядку «Тульчинська районна народна самооборона» (групу очолював Олексій Нікітін) теорію і практику надання домедичної допомоги в умовах бойових дій продемонстрували фахівці Тульчинської центральної районної лікарні: лікар-анестезіолог Олена Забейда, лікар-хірург Віктор Мазур, лікар-ортопед-травматолог Віталій Фомик.

Зокрема, розглядалися питання послідовності евакуації поранених і постраждалих із зони бойових дій, застосування сучасних кровоспинних засобів та практичні поради при кровотечах від бойових поранень, проводилися практичні навчання з цих та інших питань, адже реальна статистика АТО свідчить: вчасна і правильна домедична допомога рятує життя значній частині поранених безпосередньо у зоні бойових дій ще до евакуації в медичні заклади.