Щодо надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми

Дата: 07.07.2014 13:35

Відповідно до ст. 22 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Закону України “Про протидію торгівлі людьми”, Порядку встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2012 року № 417, Порядку взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2012 року № 783, з метою попередження торгівлі людьми та організації надання ефективної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми, головою Тульчинської райдержадміністрації визначено відповідальним підрозділом за здійснення діяльності із проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
З метою отримання додаткової інформації прохання звертатися – районна державна адміністрація, м.Тульчин, вул.Леніна, 1, каб.209 та за тел. 6- 45 -27